Bilişim İzle | Bilişim Teknolojileri Sitesi

Bc.vc Nedir? Bc.vc Link Kısaltma Nasıl Yapılır?

13.12.2019
2.020

Bc.vc Nedir? Bc.vc Link Kısaltma Nasıl Yapılır? Kısaca söylemek gerekirse bc.vc bir url kısaltma web sitesidir.Linklere tıklayarak para kazanma.

Bc.vc Nedir? Bc.vc Link Kısaltma Nasıl Yapılır?

Bc.vc Nedir?

Kısaca söylemek gerekirse bc.vc bir url kısaltma web sitesidir. Eğer kısaltmış olduğumuz linklere biri tıklarsa bu tıklanmadan para kazamış oluyoruz. Linkleri tek tek kısaltabildiğimiz gibi, otomatik çevirme eklentisi sayesinde tüm linklerimizin de otomatik çevirlmesini sağlayabiliriz. Böylece sitemizdeki her hangi bir linke yapılan tıklamalardan bile para kazanabiliriz.

Bc.vc Ödemeleri Nasıl Hesaplanır?

Bc.vc link kısaltma web sitesi kısalttığımız url’lere tıklanması yöntemi ile ne kadar ödeneceğini CPM (Cost Per Mille – Thousand) yani Türkçe olarak “Bin Gösterim Başına Maliyet” (BGBM) olarak hesaplamaktadır.

Bc.vc Türkiye hiti 1000 gösterime (CPM/BGBM) ne kadar veriyor?

Bc.vc’nin bugün itibariyle Türkiye hiti 1000 gösterim başına WEB CPM 2$, Mobil CPM 3$ olarak görülmektedir. Aşağıda 28 Şubat 2019 tarihli bc.vc yönetiminin ödemelerle ilgili yaptığı duyuruyu sizinle paylaşıyorum.

Bcvc CPM Oranları
Bc.vc CPM Oranları

Yabancı ülkelerin hitleri 6$-7$ olabilmektedir. Bc.vc link kısaltma sistemi olduğu için kısaltığımız linklere tıklandıkça para kazanmaktayız. Eğer istersek bc.vc sistemi web sitemizdeki tüm linkleri otomatik çevirebilmektedir.

Buraya tıklayarak Bc.vc Web sitesine gidebilirsiniz.

Bc.vc Nasıl Üye Olurum?

Buraya tıklayarak Bc.vc Web sitesine girin. Ardından Register yazan yere tıklayıp gerekli bilgileri girerek kayıt olun.

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilisimizle.com - Bilişim Teknolojileri, Yazılım, Kodlama, Donanım, Elektronik, Eğitim Videoları, Deneme Sınavları, Öğretmen Evrak, Ders Notları... | 2016-2022