Bilişim İzle | Bilişim Teknolojileri Sitesi

Tübitak Davetiye

26.01.2019
976

Tübitak Davetiye, Tübitak’ın düzenlediği tüm yarışma ve fuarlarda düzenleyip kullanabilirsiniz. Tübitak Davetiye Şablonunu psd formatında indirebilirsiniz.

Tübitak Davetiye

Tübitak Davetiye Örneği

Tübitak Davetiye şablonu, Tübitak 4006 Bilim Fuarı, 2204 Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması, 2204 Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması ve Tübitak’ın düzenlediği tüm yarışma ve fuarlarda kullanabileceğiniz Tübitak Davetiye Şablonu sizlere aşağıda sunulmuştur. Tübitak Davetiye psd formatında indirebilirsiniz.

Tübitak davetiye şablonunu sizlerle psd olarak paylaşıyoruz. Aşağıdaki indir butonuna basarak açılan sayfanın sağ üst köşesindeki saniyenin geri sayımı bitince reklam atlaya basın ve “4006_tubitak_davetiye.rar” dosyasını indirip winrar programı veya sıkıştırma programlarından bir tanesi ile “4006_tubitak_davetiye.psd” dosyasını içerisinden çıkartınız.
İndirdiğiniz photoshop dosyasını siz de kendi okulunuza uygun olarak düzenleyip kullanabilirsiniz. Aşağıda Tübitak Davetiyesine ait görsel görülmektedir.

4006_tubitak_davetiye.psd” dosyası bir A4 kağıdına 3 kopya olarak basılacak şekilde ayarladım. Sizler kendi okulunuzun logosunu ve ilgili boş alanları doldurarak yazıcıdan çıkartıp sonra kesme yerlerinden keserek 3 davetiye elde edebilirsiniz.

Tübitak Davetiye PSD indir. download-1

Tübitak Proje Kategorisi için Tıklayınız…

Tübitak Kategori

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.