Bilişim İzle | Bilişim Teknolojileri Sitesi

Uzaktan Eğitim Öğrenci Veli İletişim ve Devamsızlık Raporu Çizelgesi

14.09.2020
2.445

Uzaktan eğitim sürecinde EBA ve EBA dışı canlı derslerde kullanabileceğiniz öğrenci devamsızlık çizelgesi, öğrencinin canlı derse katılmama durumu için öğrenci ile yaptığınız görüşmeleri yazabileceğiniz bir alan ve ayrıca öğrencinin canlı derse katılmaması nedeniyle öğrenci velisi ile yaptığınız görüşmeleri yazabileceğiniz veli görüşme alanı bulunmaktadır.

Uzaktan Eğitim Öğrenci Veli İletişim ve Devamsızlık Raporu Çizelgesi

Uzaktan Eğitim Öğrenci Veli İletişim ve Çizelgesi

Uzaktan Eğitim Öğrenci Veli İletişim ve Devamsızlık Raporu Çizelgesi, Uzaktan eğitim süreci boyunca EBA ve EBA dışı canlı derslerde kullanabileceğiniz öğrenci devamsızlık çizelgesi, öğrencinin canlı derse katılmama durumu için öğrenci ile yaptığınız görüşmeleri yazabileceğiniz bir alan ve ayrıca öğrencinin canlı derse katılmaması nedeniyle öğrenci velisi ile yaptığınız görüşmeleri yazabileceğiniz veli görüşme alanı bulunmaktadır.

Uzaktan eğitim boyunca kullanabileceğiniz bu birleştirilmiş çizelge sayesinde tek bir kağıt üzerinden devamsızlık ile ilgili süreci takip edebilir ve okul idaresi, rehber öğretmen, sınıf öğretmeni….. tarafından istenecek bu bilgileri kolayca ilgili kişilere sunabilirsiniz.

Ayrıca okulunuzdaki meslektaşlarınızla bilgi paylaşımında da faydası olacak bir çizelgedir.

Uzaktan Eğitim Öğrenci Veli İletişim ve Devamsızlık Çizelgesini aşağıdaki bağlantıya tıklayıp bilgisayarınıza indirip EBA, EBA dışı canlı derslerinizde bu çizelgeyi tutup süreci daha iyi yönetebilirsiniz.

Çizelgeyi indirmek için indir butonuna basınız ve gelen link kısaltma sayfasındaki geri sayım sayacı bitince devam et butonuna tıklayın ve indirme linki açılacaktır.

(Önemli Not: İnternet üzerinde dosya indirme işlemlerinde sizden cep telefonu numarası veya kimlik bilgileri isteyen web sitelerine güvenmeyin ve kesinlikle bu tarz web sitelerine kişisel bilgilerinizi vermeyin.)

Uzaktan Eğitim Öğrenci Veli İletişim ve Devamsızlık Raporu Çizelgesi

download-1

Öğretmen Evrak İşleri Arşivi İçin Tıklayınız…

Öğretmen Evrak İşleri

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bilisimizle.com - Bilişim Teknolojileri, Yazılım, Kodlama, Donanım, Elektronik, Eğitim Videoları, Deneme Sınavları, Öğretmen Evrak, Ders Notları... | 2016-2021